Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 340 felvételi pontot elég...

340 felvételi pontot elég könnyű összeszedni ugye?

Figyelt kérdés

tavaly ennyi volt ahova akarok menni.

van felsőfokú nyelvvizsgám, lesz egy emeltem, tavaly mindenből ötös voltam, ami számít, talán idén is. de pl töri az full puska szinte (mondjuk puskaírás közbe azért megragad ez-az), és matekon kívül szinte semmire nem tanulok nagyon, de igazából arra se annyit amennyit kéne :(


2013. ápr. 16. 18:30
 1/8 A kérdező kommentje:
mostanában sokkal nehezebbek pl a töri érettségik is, kell hozzá tudás
2013. ápr. 16. 18:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Azok alapján amiket leírtál, szerintem esélyes. :)
2013. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a szakmai érettségikkel számolsz akkor két középszintűt kell 75%-ra vagy jobbra írnod a felsőfokúd mellé, hogy biztos meglegyen ez a pont.
2013. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

van már egy angol 98%os érettségim am :D

a matek emeltet meg az infót kéne jól megírni. az infó nem nehéz, matek meg csak menni fog :D

2013. ápr. 16. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a jegyeid rosszak akkor lehet rosszabbul járnál az emelt matekkal, mint a középpel.
2013. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jók a jegyeim, mindig ötös voltam eddig matekos osztályban :D versenyekre is járok, oktv-n is voltam 2. fordulón :D meg már amúgy sem tudok változtatni :D
2013. ápr. 16. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz két emeltet, mindkettőt mondjuk 75%-ra ls duplázól az már 400pont... Ahhoz hogy a 340 meglegyen duplázással is kell max 60-60 pontos emelt, szóval sztem meg lesz
2013. ápr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, h dupláznék, hiszen 100 pontom már amúgy is van jegyekből:D
2013. ápr. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!