Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Leövey Klára Gimnáziumba...

A Leövey Klára Gimnáziumba tényleg kötelező a tornadressz?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, de mindeki mást írt. Ha igen, akkor lehet ráöltözni? Van jogy egyátalán a tanárnak ahhoz, hogy ezt kötelezővé tegye? És aki nem hajlandó felvenni? Csak mondjuk tornanadrágban és pólóban hajlandó tesizni?
2013. ápr. 17. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátnőmtől kérték végig, azt tudom hogy 11-12 be már vehettek rá pólót de előtte nem és az akkori végzősök sem.

Hogy most mivan azt nem tudom, nem jár már oda.

2013. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden tanárnál kötelező, de van, akinél igen. Végig kötelező hordani, lehet ráöltözni (évfolyamtól függetlenül), általában akkor szokták kérni, hogy vedd le a pólót (rövidnadrág maradhat), amikor talajtorna van, esetleg gerenda. Ha nem veszed fel, órai munka egyes. Először még toleránsak, aztán nem. Minden lány először a háta közepére sem kívánja, úgyhogy egymás között sosem gáz. Aztán hidd el, megszokod. 12. végére nekünk már nem volt kötelező hordani, de mi télen mindig felvettük még ennek ellenére is, mert sokkal jobb volt úgy tesizni.
2013. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi. Akkor nagyon remélem, hogy nem kapom ki azt a tanárt, akinél kötelezõ :/
2013. ápr. 29. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!