Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire jó ez a tanulásmódszertan...

Mire jó ez a tanulásmódszertan óra? :O

Figyelt kérdés
Szerintem tök felesleges...XD főleg hogy ketté van rajta bontva az osztály, az egik felének jó, elmennek fagyizni meg minden, mi meg szopunk egy b.zival aki nyelvtanoztat minket
2009. szept. 24. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
semmire nem jó, magadnak kell megtanulnod beoszani az idődet, van egy két tanár akiket én is elküldenék melegebb éghajlatra, mo-n a tanárok 50%-a leszarja hogy mivan...szabályokat semmibe veszik satöbbi, de visszatérve a kérdésedhez, csak TE döntheted el, hogy milyen időbeosztással tanulsz, a TE jövőd és nem a tanáré vagy valaki másé, ha jól beosztod akkor jó, ha nem akkor...tudod
2009. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és arra való hogy bővítse az órarendet...:S
2009. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csinálják, akkor hozzásegíthet önismerethez és ahhoz, hogy felkínáljon tanulási módszereket, amelyek a te stílusodat, egyéniségedet figyelembe véve a leghatékonyabbá teszik a tanulást. Memóriát fejleszt, koncentrációt, együttműködést, lényeglátás, információgyűjtést egyénileg illetve csoportos játékokkal. Más kérdés, ha rosszul csinálják, felkészületlenül illetve lelkiismeretlenül.
2009. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jajj nekem is volt pár éve...aztán tavaly volt etika, idén meg filozófia. Ezek tényleg csak arra jók hogy az órarendet bővítsék, meg, hogy mégjobban lefárasszanak...
2009. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
BMF-KGK-n is van tanulás és kutatás módszertan. Nem a legjobb.
2009. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is volt tan. mód még 5.-ben..... nagyon utáltuk, de utána megszűnt, és nem volt több osztálynak.. a tanárt is utáltuk, aki tartotta, és az egész tök hülyeség volt... sőt nekem 5.-ben még a 8. órába relaxáció is volt, és azt is ez a tanár tartotta, és kötelező volt....
2009. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
relaxáció???:O mi az istennek?:D:D
2009. nov. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!