Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » HA fizetek, akkor bármennyi...

HA fizetek, akkor bármennyi ponttal bekerülhetek OKJ-s képzésre?

Figyelt kérdés
Gondoltam én banki ügyintéző képzésre, számviteli ügyintéző(bár ez nem keres olyan jól), valamilyen adóval foglalkozó képzés, pl adóellenőr. Budapesten lakom. Ha nem lett jó a 11.-es és a 12. félévi bizonyítványom, illetve az érettségim sem, akkor még azért van esélyem ezekre legalább,vagy ilyesmi szakmákra? Még 11.-es vagyok, és a lehető legrosszabbra készülök. A bizonyítványom nem lesz túl fényes, noha érettségi még kérdéses, és tanulok rá eléggé, így lehet hogy az jobb lesz mint a bizonyítvány. De hát én pesszimista vagyok. CSak szeretném tudni, hogy ilyen ügyintéző, vagy adminisztratív, de inkább pénzzel foglalkozó(vagy mondjuk az üzleti világgal foglalkozó) szakmákra van-e esélyem ha nem túl jók az eredményeim középiskolában? Előre félek milyen lesújtó válaszokat kapok. El is temethetem magam?
2013. ápr. 17. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az OKJ-s képzések fizetősek, nem számít az átlag sem meg az érettségi eredmény sem. Sőt, vannak ingyenesek is.
2013. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
okj-s képzéseknél nem nézik a pontokat, és az első képzés ingyenes
2013. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nézi itt senki az tanulmányi átlagot
2014. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg még van időd addig javítani, ha tizenegyedikes

vagy

2014. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyenfajta suliba jársz?

Szakközép v. gimi?

2014. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!