Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudok módosítani a...

Hogy tudok módosítani a felsőoktatási jelentkezési sorrenden?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem 2 szakra és első helyre egy olyant választottam, ami nem indul jövőre államilag támogatottan (akkor még úgy volt, hogy tudom finanszírozni önköltségesen, de mostanra kiderült, hogy mégse). Ezeket most szeretném felcserélni az előbbi ok miatt. Hogy lehetséges ez?

2013. ápr. 18. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, kb. május közepétől nyílik majd meg ez a lehetőség, és legkésőbb július 10-ig tudod megtenni, a legegyszerűbben az e-felvételin keresztül (akkor is ha papíron jelentkeztél). Vagy pedig a felvi.hu-n a kérvénytárban szokott lenni ehhez nyomtatvány, azt kitöltöd, és postázod nekik.
2013. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!