Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Debreceni...

Mi a véleményetek a Debreceni Református Gimiről?

Figyelt kérdés
Bocsi a helyesírásért, de nem tudom, hogy hogyan kell leírni az iskolának a nevét.
2013. ápr. 19. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel a kérdéssel kapcsolatban már kirobbant egy kiadós vita, 30 válasszal, vagy többel. Keresd meg. De ha engem kérdezel, és oda járok, és nagyon szeretem. Jó alapok, jó társaság, jó programok, jó tanárok, szép épület, sok lehetőség.
2013. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, keress rá, van már pár kérdés. Számomra csak az nem érthető, hogy aki most jár oda, az honnan tudhatná, milyen is valójában ez az iskola, mikor mást még nem látott. Én már nagyon sok emberrel találkoztam azóta, és biztosan állíthatom, hogy rengeteg lehetőségtől fosztott meg. Nyilván vannak szerényebb képességű emberek, akiknek megfelelő, de aki igazán jó iskolát szeretne választani, az ne is gondolkodjon a refiben. Aztán beszélhetnénk még a diákok megalázásáról, az emberi jogok semmibe vételéről és még egyéb dolgokról, de inkább olvasd el a többi kérdést.
2013. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Lehet ilyet -olyat hallani, de valójában még nem hallottam olyan suliról, melyről csak jó véleménnyel voltak ! Abban különbözik a refi , hogy hozzá jön a hittan , ami csak előnyre vall. Ismert iskola, híres nevezetes emberek jártak ide. Teljes mértékben felkészít a tovább tanuláshoz, persze ha tanulsz.
2013. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Amúgy olvastam az előző 30 válaszos kérdést is.
2013. máj. 1. 16:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan iskolát se nagyon láttam még, amit ennyien szidnak, nyilván nem véletlenül.


De aki rosszul választott, az se aggódjon, szeptemberig még van idő keresni egy jó középiskolát!

2013. máj. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
2-3 ember rossz esetleg, mindig van kivétel ! :)
2013. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sejtem, mit szerettél volna írni, de azt tudd be annak, hogy a társadalomnak mindig csak egy szűk rétege rendelkezik kellő széleslátással.
2013. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is!
2013. máj. 9. 19:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Már sikerült elérniük, hogy az egyik kérdés ne jelenjen meg a találati listában, de itt még elérhető:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2013. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aha, ezt olvastam én is
2013. máj. 30. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!