Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű angol érettségiér...

Emelt szintű angol érettségiért jár az 50 többletpont, ha anglisztikára megyek?

Figyelt kérdés

Ma azt hallottam, hogy nem jár, és teljesen kiakadtam, mert már évek óta ezért küzdök, hogy minden pontom meglegyen.. Az angol mellett még két nyelvből van középfokú nyelvvizsgám is, tudom, hogy az angol nem számít bele.

Tehát jár az 50 pont akkor is, ha anglisztikára megyek vagy sem? A válaszokat előre is köszönöm!


2013. ápr. 20. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, jár (és ez 100 %, senki ne vitatkozzon ezzel).
2013. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen jár, de ez ugye annyiban nyilvánul meg, hogy magasabb lesz a leírt pont, mármint senki nem élvez előnyt abban, hogy ezzel több pontja van, mert mindenki megkapja. Ne nagyon olvasgass ehhez hasonló oldalt, ha biztos infót szeretnél, elég nagy szarkavarást végeznek...
2013. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!