Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosi egyetemen tényleg...

Az orvosi egyetemen tényleg van tesi? És mennyire komoly?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez annyit jelent, hogy ritkán el kell menni valami szabadon választott mozgásra, de ilyen izgalmasabbak, mint pl. a squash
2013. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos van

(Legalábbis az első két félévben biztos)

De csak "aláírás"-t kell belőle szerezni

2013. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Még másodikban is van

(mindkét félévben)

2013. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 perfectlie válasza:
Minden felsőoktatási intézményben szerepel a testnevelés tantárgy,általában 4 féléves.Testnevelés alatt érts szinte bármi mozgást,amit igazolni tudsz(persze van "hagyományos" tesióra is) és megkapod az aláírást.A külön vicc(nálunk legalábbis,máshol nem tudom),hogy a tesik egymásra épülnek:)
2013. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekünk volt (szerintem még mindig így működik) Testnevelés I-IV., nullkredites, kötelező, egymásra épülnek.
2013. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hogy-hogy egymásra épül?:O
2013. ápr. 27. 23:03
 7/12 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy nem veheted fel pl. a Tesi II.-t, amíg nem szerezted meg az aláírást a Tesi I.-ből, a Tesi III.-mat, amíg nincs aláírásod II.-ből, stb.
2013. ápr. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja értem. És az hogy 'nullkredites'?
2013. ápr. 28. 17:38
 9/12 anonim válasza:
Az azt jelenti, hogy kötelező megszerezned belőle az aláírást, teljesíteni kell az abszolutóriumhoz, de kreditet nem kapsz érte, illetve, ha jó tudom /nekünk még úgy volt/ nincs megszabott, csak javasolt félév a teljesítésre, volt olyan csoporttársam, aki utolsó előtti évben teljesítette az utolsót. (Ugyanúgy, mint a szigorlatokért. A pontos okát nem tudom.)
2013. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A nullkredites hülyeségek csak az időt veszik el

az embertől

2013. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!