Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre leszek diák a (Kőbányai...

RandomgirlLOL kérdése:

Jövőre leszek diák a (Kőbányai) Szent László Gimnáziumban. Lenne pár kérdésem azokkal a programokkal kapcsolatban, amik a diákok "összehozását" szolgálják - válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ugye május 10-én lesz egy diáktalálkozó a gimnáziumban. Persze el szeretnék menni, de kérdezném, hogy milyen tapasztalatai vannak a volt, vagy mostani lászlósoknak? Mit csináltatok? Könnyen ment a barátkozás, beszélgetés? (Nyilván ez egyénfüggő... Ti hogyan ismerkedtetek?) Mit ajánlotok, hogy próbáljak ismerkedni (megjegyzem, idegenekkel eléggé zárkózott, távolságtartó tudok lenni)? Félek, hogyha ezen a délutánon valami rosszul sül el velem kapcsolatban, az megbélyegzi az elkövetkezendő négy évemet. Mit ajánlotok, miről beszélgessek? Nagyon unalmas és semmilyen kérdések szerintem a "Milyen zenét szeretsz? Mi a hobbid? Vannak testvéreid? És hogy ment a szóbeli?" stb. (Egyébként rajz tagozatos leszek.)

Esetleg van gólya -vagy csibetábor? (Mindegy, hogy hívják. :D)

Köszönöm a segítséget, tapasztalatokat előre is! :)

15/l


2013. ápr. 25. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy ezen a diáktalálkozón a leendő osztálytársaim lesznek. :)
2013. ápr. 25. 20:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel.Főleg, mivel kicsit messze lakom Budapesttől, szerintetek menjek fel miatta külön?
2013. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:/// Szerintem érdemes felmenni, nem akarok félénknek, kívülállónak tűnni, csak mert nem megyek el erre.... :)
2013. ápr. 27. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Helló! Én most vagyok 9.es tömkomos. Először is, grat, hogy felvettek mind a kettőtöket.

A tojásbuli jó dolog szerintem. Nálunk először bemutatkoztak az ifik(most 12.esek, akik a gólyatáborban "felügyelni" fognak, de valamelyik osztályban, talán éppen a D-ben több évfolyamról is mentek) aztán pedig körben ülve mi is mondtunk pár mondatot magunkról. Meg pár emberrel már beszéltünk előtte is valamennyit, neten bejelölgettük egymást, volt olyan is, akik együtt jöttek, mert neten megbeszélték.

Aztán végigvezetnek a sulin, és több helyen feladatokat kell megoldani, pl. volt kvíz, amikben olyanokat kellett megmondani, hogy melyik osztálynak mi a színe, mi az igazgató beceneve, etc., meg ami nagyon jó, ki kellett rakni magunkból az udvaron, azt, hogy 0.F

A tojásbuli után mindenki bejelölgetett szinte mindenkit a facebookon, és ott elkezdtük szervezni a programokat magunknak, hogy találkozzunk. Hát igen. Az első ilyen érdekes volt, mivel azzal mutatkoztam be, hogy eltévedtem. De a lényeg, hogy megéri a tojásbulira elmenni.

A gólyatábor is jó, bár eléggé fárasztó, de mi sokkal erősebbek lettünk :D

2013. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D Utolsó válaszoló, nagyon sokat segítettél, köszönöm a választ!! :)

Érdekesnek ígérkezik. ^^

2013. máj. 1. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, az :) Azt mondjuk nem tudom, hogy idén milyen feladatok lesznek, de már itt is elkezdődik az osztály összekovácsolása. Ráadásul az elkövetkező években is mindig lesz valami. Kilencedikben gólyabál, tizedikben unesco, tizenegyedikben kampány, tizenkettedikben meg ugye a szalagavató ahol együtt dolgozik az osztály.

Meg olyan kérdések biztosan lesznek, amiket fent írtál, de azon két perc alatt túlestek, és már jobban fog menni a társalgás.

"Utolsó" voltam

2013. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!