Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kőbányai Szent László...

A kőbányai Szent László Gimibe szinte csak kőbányaiak járnak, vagy akad elég sok diák Pest másik részéről vagy bejárós is?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én oda jártam, akkor sokan voltak 14.,16. kerületből, sokan jártak be vonattal Sülysápról, Fótról, stb.

De nyilván azért jelölik meg többen azok, akik kőbányaiak, mert nem kell sokat utazni. Nálam is ez volt a szempont. És sikeresen fel is vettek.

2010. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden gimnáziumban vannak messzebbről jövők, főleg ha még kicsit neves iskola is mint a Szent László.
2010. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, én most szeptemberben fogok itt kezdeni olaszon, és az osztályból kb. 3-an leszünk kőbányaiak. Szóval a többség messziről jár be, pl. Gyömrőről, Zuglóból, mert eléggé híres iskola.:)
2010. aug. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!