Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozó vizsga évvégén, az...

Osztályozó vizsga évvégén, az egész éves anyagból, vagy csak a féléviből?

Figyelt kérdés
10-es vagyok, meghaladtam a 250 órát műtét és sok betegség miatt, és jegyeim se nagyon vannak, így nem tudnak lezárni. hogy zajlik egy osztályozó vizsga? mennyi az esélye h átmegyek ha évközbe tanultam?tesiből osztályozó vizsga h néz ki?
2013. ápr. 26. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egész éviből, mivel az év végi osztályzatért vizsgázol. Második félévi jegy nincs a bizonyítványban.
2013. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van írásbeli része meg szóbeli

Egy tanév anyagából az adott tárgyból

2013. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak tornából kell menned?
2013. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tornából gondolom nincs szóbeli

Csak gyakorlat

2013. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elvileg minden érettségi tárgyból,és tesiből. írt a tanár, még március végén, hogy 30%-án nem vettem részt az óráknak és ha ez az arány nem változik osztályozó vizsgáznom kell. azóta nem voltam iskolában, szóval valószínű, hogy kell. és gondolom azokból a tárgyakból is amikből kevés az óraszám, pl: ének, rajz, infó. szóval körülbelül majdnem mindenből. 1 nap alatt megy le az egész, vagy olyasmi mint az érettségi? minden nap más-más tárgyból?
2013. ápr. 27. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az igazgató beosztja neked, beszéld meg vele mielőbb! Illetve az osztályfőnököddel. Nincs rá központi szabályozás.
2013. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!