Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira jelentkezők, nektek...

Orvosira jelentkezők, nektek mennyire megy most a kémia és biosz, mennyire megy az anyag?

Figyelt kérdés
Tehát pl próbaérettségi mennyire ment, illetve mennyire tudjátok az anyagot? :D

2013. ápr. 30. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
most úgy érzem h semennyire...
2013. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Simon0211 válasza:
A kémia nagyon jól megy, bizakodom a 90% feletti eredményben az előrehozott érettségimen, noha hozzá kell tenni, hogy én naponta órákat szánok a kémiára (nem mert nem értem, csupán több mint 700 feladaton túl vagyok így és az elméleti részét is nagyon kedvelem). Biológiából csak jövőre érettségizem. Előzőekben jártam tanárhoz, de éves cserediák program miatt ez most szünetel míg hazamegyek. Azt mondanám hogy olyan közepes szinten állok vele.
2013. máj. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!