Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kik azok, akik holnap fognak...

Kik azok, akik holnap fognak érettségizni? Féltek?

Figyelt kérdés
Én eléggé félek, mivel matekból szóbeliznem kellett, hogy mehessek érettségizni.

2013. máj. 5. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

"Én eléggé félek, mivel matekból szóbeliznem kellett, hogy mehessek érettségizni." Kisérettségin?

Én töritől félek illetve a magyarnak a foglamazás részétől.


Matek, angol, info nem probléma. Azokból a 4-5ös szintet súrolni kellene legalább. Nekem a matek tanárom mondta, hogy ne izguljak mert akkor tuti elrontom. Illetve tudja, hogy nekem majd kell a matek így sokat szokott segíteni ha bizonytalan vagyok egy egy témába. Angolból kb 2x volt 3 asom a 4 év alatt. Infoból meg 4,7 felett szoktam lenni. Tudom ez nem jelent semmit de azért ebből kiindulva tán csak nem lesz gond.

2013. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, kisérettségin... hát nagyon remélem, hogy legalább a kettes meglesz mindenből.

Nekem a töri meg a matek, ami húzós, a többitől nem félek annyira.

2013. máj. 5. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs mitől félni

Fogalmazni csak tud mindenki egy adott novelláról

2013. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
énis félek.. csak remélni merem, hogy nem kell szóbeliznem matekból..
2013. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is félek a matektól, de csak mert emeltre megyek.. A középszintet simán meg lehet írni 4-es 5-ösre, ne féljetek tőle, csak logikusan végig kell gondolni, na meg ott a függvénytábla is.. :)
2013. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én a töritől félek a legjobban, azt se tudom, hogy mit nézzek át


csak a tételeket talán

2013. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csakhogy az nem elég


(előző voltam)

2013. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!