Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Filozófia szak alapképzésen van?

Filozófia szak alapképzésen van?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szabad bölcsészeten választhatsz ilyen szakirányt. De gondold meg jól, hogy mit akarsz ezzel kezdeni, mert maximum tanár lehetsz vele.
2009. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Ezt inkább csak minornak tanuld. Mert ha ezt elvégzed csak valami kisegítős munkád lesz.
2009. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) hát, nemigen vagyok még tisztában ezekkel aminor, meg ilyesmi kifejezésekkel, 11. es vagyok most és ez érdekel meg a keleti nyelvek...Japán szak

szval vmelyiket szeretém a kettő közül, csak Japánra olyan magasak a ponthatárok :s

2009. okt. 1. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Japánnal többet érnél. Idén Károlira 432 volt, szerintem egy jó emelt szintű érettségivel meg egy nyelvvizsgával meglehet. A minor azt jelenti, hogy mész egy szakra, pl. történelem és a második évtől felveszel egy második szakot (ez a minor) pl. a filozófiát, így két szakos leszel
2009. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oh, köszönöm szépen :)

uhge, ugyis Japán az elsőszámú:) csak gondoltam megérdelődöm :) köszi szépen a jotanácsokat

2009. okt. 1. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!