Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi ez a baromság, hogy órán...

Mi ez a baromság, hogy órán nem lehet inni?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom...még az evést megértem.

De inni miért is nem lehet? Folyadékra szükség van, nem?...akár az óra közepén is! Általános suliba megengedték a tanárok, hogy igyunk 1-2 kortyot, ha nagyon muszáj.

Most pedig ezért kaptam meg az első szaktanárimat. Miért találták ki ezt a hülyeséget? Van valami célja?


2009. okt. 1. 18:52
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
50%

egy óra 45 perces... Szünetek meg pont erre vannak.

De ha nagyon indokolt, akkor jelentkezz késfeltartással, és kérdezd meg, hogy ihatsz-e. Mondjuk, ha csuklasz, akkor oké.

szerintem nem olyan hosszú idő 45 perc, hogy kibírd...

Ja és nem egy okoskodó felnőtt vagyok, hanem 8. osztályos gimiben(6 évfolyam), szóval tudom, hogy fura az új helyzet.

Középiskola nem egyenlő az általánossal!

2009. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom ez engem is érdekelne.. bezzeg azt lehet nézni, hogy a tanár ott issza a kávét/energiaitalt vagy éppen a reggelijét eszi!! Ez komolyan az osztályfőnököm a tanári asztalon bontotta ki a májkrémet és kente a kenyérre majd a morzsát amit otthagyott lesöpörte a naplóval.. mind ez osztályfőnöki órán volt :D:S
2009. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez nem hülyeség. Elvileg ez nem kocsma, se kávézó. 45 percet igazán ki lehet bírni folyadék nélkül. De ha épp megfulladni készülsz, akkor úgyis rád fog szólni a tanár, hogy igyál valamit, szóval nem értem, mi a probléma. De lehet, hogy az volt a baja, hogy nem kérdezted meg, hogy ihatsz-e egy kortyot. Nekem van olyan tanárom, aki megengedi, az ő óráján enni is lehet, persze előtte meg kell kérdezni. Ne akadj ki, az az egy szaktanári igazán nem számít.
2009. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
87%

Milyen hülyeség ez?!

Azt megértem, hogy enni ne együnk órán, mert ugye csámcsogás, stb., no de inni?? Micsoda badarság. Nem zavarod vele az órát!

Nálunk megengedték, hogy igyunk, néhány tanár még az evést is, csak nem lehetett vele megzavarni az órát.

Két korty viz megivása kb. 5 másodperc...

Hülyeség!!


20 éves lány, aki örül, hogy legalább normális tanárai voltak...

2009. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
46%
Amikor én iskolás voltam még általánosban sem lehetett órán enni és inni sem. Kibírtuk, hét évesen is. 45 perc azért nem olyan hosszú idő, hogy akár egy gyerek is szomjan haljon. Kicsit elkényeztetettek a mai fiatalok. A szünetben kell annyit enni és inni, hogy elég legyen.
2009. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%

Én is elég szomjazó típusvagyok, így kijelentem egyik válaszadónak, hogy nem mindiglehet kibírni 45 percet ivás nélkül.

azért gimiben ha megkérdeztem megszokták engedni, és ahogy előttem írta valaki enni is lehetett valakinél csak ne beszéljünk :D

2009. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
mig általánosba jártam nekünk nem engedték meg hogy igyunk vagy együnk,de most középsuliban megengedik néhány órán...szóval ez az én helyzetemben pont fordítva van xD
2009. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
45 perc a suliban nem hosszú??? Nekem egy például a dupla irodalom óra egyik fele is felér egy nappal, nemhogy még 2. De sebaj, majd szünetben iszunk hogy legyen energián dupla bioszra majd dupla angolra:S
2009. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

hosszúnak nem hosszú, csak iváshoz..


nekem egyetemen, tömbösített órákon van aki 2-2,5órát tart egyben nem is másfelet...igaz közben ehetek ihatok, de jegyzetelé közben nem mindig tudok..

2009. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
33%
Az én hat-hétéves kis elsőseim kibírják az órákat ivás nélkül. Óra után odamennek a flakonjaikhoz és isznak. Toalettre is csak ritkán akarnak órán kimenni. Pedig nincs nekik megtiltva. Már pedig ha ők kibírják...
2009. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!