Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 180 cm körüli vagy annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

180 cm körüli vagy annál magasabb LÁNYOK, járnátok egy nálatok alacsonyabb fiúval vagy ez felejtős és eszembe se jusson ilyen baromság?

Figyelt kérdés

Én 172 centi vagyok és 24 éves, szóval nem valószínű, hogy sokat nőnék még. Belsőt meg hasonlókat most ne elemezzük, csak a magasság a lényeg. El tudnátok-e magatokat képzelni egy alacsonyabb pasi oldalán (akit ugye szerettek)?


Nem barátnőt keresek, ez csak egy reprezentatív magán jellegű felmérés.


2011. okt. 31. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 182cm vagyok és nem. Ha ugyanolyan magas mint én vagy 1-2cm alacsonyabb akkor oké mert az még nem olyan feltűnő de ha többel akkor nem.
2011. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha feltűnően magasabb lennék, akkor sajnos én sem. Ez nem valami negatív diszkrimináció vagy előítélet bennem, egyszerűen csak én szeretek szó szerint "felnézni" a páromra és elveszni a karjaiban. Kellemetlenül érezném magamat, ha én lennék a nagyobb, akinek le kell hajolnia a párjához...

Egyébként jelenlegi párom sanszos hogy ugyanolyan magas mint én vagy 1-2 centivel alacsonyabb vagy magasabb még nagyon nem foglalkoztunk vele, hogy összenézzük, de pl. magassarkúban mellette is hülyén érzem magamat. Még szerencse hogy hétköznapokon abszolút sportcipős vagyok. :)

2011. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A jó 10 centivel magasabb lányokra buksz? (Csak azért furcsállom kérdésed, mert azért nem 180 cm körül van a női átlagmagasság, szóval - szerintem - nem kéne aggódnod a magasságod miatt.)


Mondjuk én sem vagyok alacsony (174 cm), és volt barátom, aki egy magas volt velem, volt aki pár cm-vel alacsonyabb. Most meg eléggé oda vagyok egy nálam alacsonyabb srácért.. Szóval engem ez nem igazán érdekel, magasságtól függetlenül bele tudok szeretni valakibe.

2011. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 171-172 cm vagyok 14 éves lány létemre!!! van egy..nevezzük úhy h "barátom" aki egymagas velem..így még megvagyunk..de a magassarkút mellőzöm...alacsonyabb pasival nem járnék.
2011. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 177 cm vagyok és egy 160 cm körüli srácba vagyok szerelmes szóval a magasság szerintem lényegtelen :)
2011. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Járda/padka kérdése hol hurcolod a nőt. Ha viszont feltetted ide a kérdést akkor valszeg nem vagy biztos magadban. A csajok leginkább a magabiztos hapsikra buknak ;) A többivel ne foglalkozz
2011. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Járda/padka kérdése hol hurcolod a nőt. Ha viszont feltetted ide a kérdést akkor valszeg nem vagy biztos magadban. A csajok leginkább a magabiztos hapsikra buknak ;) A többivel ne foglalkozz"


Igen, ezt már többször a fejemhez vágták a lányok. Valamennyire magabiztos is vagyok de csak addig amíg barátként vagyok egy magasabb lánnyal. Ha komolyabbra fordulna a dolog akkor lehet kicsit feszélyezne, hogy lábujjhegyre kell állnom, ha meg akarom csókolni így pedig lemegy az önbizalom. Egyébként az alacsonyabb lányokra bukom, de egy magas lány is megtetszhet nem ? :)

2011. okt. 31. 23:23
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
tudod, hogy igen. válaszoltam már erre egy párszor...
2011. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"tudod, hogy igen. válaszoltam már erre egy párszor..."


Igen, azt tudom :)

2011. nov. 1. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!