Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik évben vezették be,...

Melyik évben vezették be, hogy kötelező egy emelt érettségi ahhoz, hogy bekerüljön valaki az orvoira?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy 2013.től már 2 emelt kell, de meg szeretném nézni,hogy mennyivel változott a potnhatár.
2013. máj. 19. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
NEm tudod egyértelműen összehasonlítani a ponthatárt, mert nem egxyforma nehézségűek voltak az érettségik, változtak a többletpontok is.
2013. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a fene.. :D

de azért azt látnám,hogy mennyire csökkent vagy nőtt az előző évhez képest, de azért köszönöm

2013. máj. 19. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

2009-ben már biztosan kötelező volt, mert akkor érettségiztem.

Szerintem vagy akkor, vagy egy évvel előtte vezették be. Már nem emlékszem.

De sokra nem mész vele, mert az az egy kötelező emelt nem sokat számított. Anélkül amúgy sem lehetett volna bekerülni, maximum OKTV-vel.

2013. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tippelgetésre vagy kíváncsi: Szerintem max. +/- 5 pont lesz a változás, több nem.
2013. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha, értem köszönöm mindkettőtöknek! :)
2013. máj. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!