Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem ÁOK, GYTK,...

Semmelweis Egyetem ÁOK, GYTK, FOK karain szerintetek a pontok növekednek, stagnálnak vagy csökkennek?

Figyelt kérdés

Több szempontból meg lehet közelíteni:

1) Kötelező két emelt szintű érettségi, amely valószínűleg rosszabul sikerül, mint egy emelt és egy közép.

2) Az emelt szintért maximális 100 pont jár. Habár úgy gondolom, hogy akik ezekre jelentkeztek, valószínűleg a lehető legtöbb plusz pontot szerezték meg (nyelvvizsga, emelt).

3) A jelentkezők száma nagyon lecsökkent.


TIPP?? Annyira félek, hogy nem vesznek fel. Rezeg a léc (a ponthatáromat illetően).


2013. máj. 21. 04:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pár pontot ismét csökkenni fog. Én ezt már tavaly is mondtam, akkor is le lettem dünnyögve, hogy ilyen hülyeséget, és hát végül is igazam lett (mondjuk SOTE-n sajnos pont nem tudom mennyi a ponthatár, a vidékiekre emlékszem). Sztem idén is így lesz. Gondolj csak bele, azért kémiából középszinten elég sokan összehoztak ilyen 80-90 %-okat, most azért ez jóval kevesebb, sztem ilyen 70 körül lesz. Ezt nem kompenzálja az, hogy a 2 emelttel mindenkinek meg lesz a 100 pluszpontja (nekem csak 90 lenne, ha 1 emelt maradt volna). Szóval érted. Nem kell parázni, meg lesz az :)
2013. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz sok változás. +-pár pont. Meg ahogy hallom könnyűek sem voltak az emeltek, szóval ha választani kell hogy csökken vagy nő, én is azt mondom hogy inkább csökken. Nah persze nem 10-20 ponttal..:)

Azt hogy érted hogy rezeg a réc? Már tudod a pontodat? Ha vidékre vesznek fel amúgy az is jó nem? :) Vagy legalábbis ha SE-re jelentkeztem volna, nem lennék szomorú akkor se ha vidékre vesznek fel..:) Vagy vidéket nem jelöltél?

2013. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én GYTK-ra készülök és nálam is nagyon rezeg a léc szóval én is remélem hogy csökkenni fognak a pontok. Én a Sotét jelöltem be első helyen de az tuti hogy esélytelen második Pécs utána meg Szegedet jelöltem be. Nekem nagyon rosszul sikerült a 2 emeltem és örülök ha lesz a 385 pontom. Tavaly Szegedre 389 kellett, de remélem ez idén csökkenni fog.
2013. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező Te hova jelentkeztél és neked kb mennyi pontod lesz? :)
2013. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!