Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van elvégezni...

Mennyi esélyem van elvégezni egy biomérnöki képzést, ha nem voltam túl jó középiskolában kémiából és nem is érettségiztem belőle?

Figyelt kérdés
Akkor még nem volt róla fogalmam, hogy mi szeretnék lenni és elhanyagoltam, természetesen most már ráhajtanék, de akkor is elég nagy hátrányból indulok.
2013. máj. 23. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőven van esélyed. A gimis anyagot be kell vágni, az azért kémiából nem egy nagy vaszisztdasz, mert túl sok mindent nem tanítanak. Ha ráfekszel, egy hónap alatt akár szóról szóra bevághatod az egész gimis anyagot. Ha nem megy, az baj, mert az viszont azt jelenti, hogy nem jó hozzá az agyad, ami azért gond, mert az egyetemen sokkal-sokkal többet kell tanulni.
2013. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hova érdemes jelentkezni?
2013. máj. 23. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!