Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén hogy működik a matek...

Idén hogy működik a matek emelt érettségi?

Figyelt kérdés
Aki matematikából emelt szintű érettségit ír, annak akkor is kell szóbelizni ha a matek emelt írásbelije nem lett egyes? Vagy csak akkor kell beszélnie ha megbukott az írásbelin? Fontos! Légyszíves ne szidjatok hogy ezt nem tudom, inkább használható válaszokat szeretnék!

2013. máj. 23. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Matematikából emelt szinten mindenképpen van egy 35 pontos szóbeli.

Itt vannak a részletek:

[link]

[link]

[link]

Azt hiszem, hogy sikeres legyen az érettségi itt is el kell érned legalább 12 %-ot, mint az írásbelin. A közeljövőben elvileg kell kapnod értesítést arról is, hogy hova és mikorra kell menned szóbelizni (lehet, hogy már meg is kellett volna kapnod).


Esetleg a tanároddal tudsz konzultálni? Ha igen, tedd meg mindenképpen, és le is szidhatod, hogy ilyeneket nem mondott el.

2013. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emelt matekon mindenképpen van szóbeli.

A közép az, ahol ha (asszem) 10% fölött vagy, de nem éred el a kettest, akkor van csak.

2013. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2013. máj. 23. 22:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már túl vagyok rajta, de középszíntűt írtam, a barátom emeltezik, ezért akartam tudni:)
2013. máj. 23. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!