Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira készülők! Milyen...

Orvosira készülők! Milyen intenzíven készültök a szóbelikre és hogy érzitek, hogy álltok?

Figyelt kérdés
Milyen esélyt láttok arra, hogy bekerültök az általatok választott egyetemre?

2013. máj. 27. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A héten kezdek neki komolyabban a tanulásnak (majdnem két hetem van még így) De ez azt jelenti, hogy reggel 8-tól este 9-ig folyamatosan ismételek. Szerintem az írásbelire tisztességgel felkészültem (más kérdés, hogy ettől függetlenül elbaltáztam) Hát ha annyit csökken a ponthatár, mint amennyit számoltam, akkor két maxos szóbelivel van egy kis esélyem..
2013. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pff, pontosan úgy, mint az első válaszoló :D mondjuk én nem tudok reggel 8-tól este 9-ig tanulni, csak hétvégén, mert hétköznap dolgozom meg járok külön nyelvórára. De persze azért így is tudok valamennyit. Hát én őszintén remélem, hogy csökkennek idén a ponthatárok, akár 4-5 ponttal is, akkor esetleg nem menthetetlen a helyzetem. De ki tudja...
2013. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ti tényleg úgy gondoljátok, hogy lemennek a ponthatárok? Mire alapozzatok ezt?
2013. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
arra, hogy idén ált. orvosira 250-nel kevesebben jelentkeztek, hogy emelt szintű érettségit kell kötelezően tenni kémiából (legalább 10%-kal mindenkinek rosszabb, mintha közép szintűt tenne) de ahogy néztem, hogy kinek hány pontja lett a 20-at is meg merném kockáztatni. Tavaly is csökkentek a ponthatárok, hiszen akkor nem változott volna, ha mindenhol 10 ponttal magasabb lett volna (ennyivel lehetett többet kapni a biosz emeltért)Ehhez képest vagy nem változott, ÁOK-n a legtöbb helyen csökkent, vagy csak 1-2 ponttal nőtt, tehát mindenhol csökkent. pl.: Debrecenbe 415 volt a ponthatár, előző évben 419, a 429-es ponthatár lett volna a normális, ha nem változik, hiszen azt a 10 pontot minden felvételiző megkapta, erre 415 lett, olyan, mintha 14 ponttal csökkent volna a ponthatár, ami tavaly a jelentkezők számának csökkenésével (idén sokkal több) és a biosz érettségi nehézségének tudható le.
2013. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És mit tippeltek, ha csökken is a ponthatár, mennyivel? Kíváncsi leszek mi sül ki ebből az egészből...
2013. máj. 29. 12:30
 6/16 anonim ***** válasza:
ÁOK szerintem (Debrecenben, Pécsett) 400 vagy 395 pont körül lesz szerintem
2013. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És a budapesti Semmelweis? Engem az érdekelne leginkább! (Vagy Szeged!)
2013. máj. 29. 14:48
 8/16 anonim ***** válasza:
én állatorvosnak jelentkeztem, úgyhogy inkább csak azt számoltam, a debrecenit csak kíváncsiságból, mert itt van a közelben. SOTE-n nem sok változás lesz szerintem, max 8-9 pont, de ez tényleg max (szerintem, bár annak nem jártam utána részletesen) a szegedi szerintem néhány ponttal magasabb lesz, mint Debrecen, de nem sokkal
2013. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
fuha... én valahogy tök arra számítok, hogy növekedni fog a ponthatár... mégis csak orvosi... 410 alá semmiképpen nem megy sztem de én a biztonság kedvéért úgy számolok h növekedni fog kb 420ra vidéken és akkor nem eshetek pofára annyira :D
2013. jún. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Növekedni biztosan nem fog, ebben 1000%-ig biztos vagyok, 400 körül lesz, de azt sem tartom kizártnak, hogy 400 alá megy. Tavaly Debrecenben 14 ponttal csökkent a ponthatár.
2013. jún. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!