Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így át lehet...

Szerintetek így át lehet menni másik szakra?

Figyelt kérdés

ELTE TTK-n belül.. környezettanról földtudományira mondjuk:)

azért kérdezem ha nem lenne elég a pontom, legyen egy kis biztonságérzetem, hogy akkor sincs gond:D

[link]

[link]

van pár tantárgy azért ami egyezik... :P de annyira nem értek hozzá, úgy hogy inkább megkérdezem :))



2013. jún. 1. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
újra kell rá jelentkezned rendes felvételi eljárásban, csak a megegyező tantárgyakat kérheted, hogy fogadják el teljesítettként.
2013. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszi!:)
2013. jún. 1. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Éppen tegnap előtt hívtam fel az ELTE To-ját ilyen ügyben. Azt mondták ki kell nyomtatnom az indexem és egy nyomtatványt, ami a to.ttk.elte.hu/kérvények menüpont alatt található. A pirossal kiemelt általános kérvény kell. Ezt értelemszerűen kitölteni és indexxel együtt postára adni a Pázmány Péter sétány (1.?) címre. Egyéni elbírálás lesz az alapján h milyen a tanulmányi átlagod és hány kreditet teljesítettél.

Az újrafelvételizést nem ajánlom, ha még te is elsős vagy most, mert akkor írtál alá hallgatói szerződést, így ha otthagyod a jelenlegi szakod, vissza kell téríteni az eddigi tandíjad.


Egyébként miért szeretnéd otthagyni a környezettant, ha szabad megkérdeznem? :) Tényleg nagyon érdekelne, mivelh én meg pont oda szeretnék menni. :)

2013. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

óh nem, most technikusin vagyok még ezt szeretném ott hagyni.. alapból nem szerettem volna ide jönni csak tavaly nem vettek fel, de ha most se lenne elég a pont földtudományira akkor mennék pótfelvételivel környezettanra, mivel tavaly arra csak 241 kellett és az ha szar lesz is csak meg lesz... és ezért kérdeztem :) és látom 6 tantárgy kb ami ugyan az... ezért is kérdeztem :) de ha te is jövőre szeretnél oda menni, vagyis idén.. érted xd akkor faaasza:)

szóval akkor ha jól tanulok meg minden akkor át vesznek vagy mi?:O:D

2013. jún. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!