Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki az érettségi szóbeli...

Ha valaki az érettségi szóbeli napján megbetegszik akkor ott mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
velem ez történt tavaly eldugult a fülem az érettségi szóbeli napján és alig hallottam valamit én hülye meg bementem és megbuktam. ha betelefonáltam volna vagy valami h nem tudok menni mert beteg vagyok akkor kaptam volna még egy lehetőséget? mert én úgy tudom h nem. jól tettem hogy bementem félig megsüketülve és legalább megpróbáltam? ti mit tettetek volna ha veletek ez történt volna? ha nem mentem volna be akkor is megbuktam volna nem igaz? ti mit csináltatok volna?

2013. jún. 3. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bemész, szólsz a tanáraidnak, hogy beteg vagy, ők hangosabban beszélnek, ha lázas vagy, hoznak aszpirint vagy variálnak a sorrenden egyet, hogy legyen időd addigra jobban lenni.


Bementem volna, szóltam volna, megcsináltam volna.

2013. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vihettél volna orvosi

igazolást

2018. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk a fül gyulladásra

bizonyára kiírtak volna

2018. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Most akkor menni kellett

pótra ?

2018. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!