Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van a Szász Ferenc...

Miért van a Szász Ferenc Kereskedelmi Középiskolának rossz híre? Mi az amit az emberek rossznak tartanak benne?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy így van rossz híre, meg úgy van rossz híre, de ha rákérdezek senki nem tudja megmondani miért. Fentebb levő kérdéseimre szeretnék választ kapni.

2013. jún. 3. 15:44
 1/2 anonim válasza:
Én 5 évig oda jártam nagyon szerettem ,de amikor OKJ-s képzésre mentem ott megbántam hogy maradtam.Az új igazgató egy igazi paraszt,ha neked valami nem tetszik akkor őt nem érdekli..nagyon utálom.. 3 hónapot bírtam a Kereskedői képzésen utána kiiratkoztam és még hozzám hasonlóan 7 osztálytársam. A képzés színvonala siralmas volt és olyan elvárásaik voltak ami lehetetlen ha csak nem vagy egy igazi stréber gyakorlati hely kereskedői képzésen 4 hét ami egyenlő a nullával :D Amúgy a középsuli jó volt lazán meglehetett csinálni Röviden ennyi :D
2013. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 25. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!