Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen táskát vegyek?

Milyen táskát vegyek?

Figyelt kérdés

jövôre megyek gimibe ės teljesen tanácstalan vagyok.

most egy fekete nike hátitàskám van.Egyre több tininėl látok válltàskát,gondolom ez a divat,de nekem fáj tõle a vállam.Nem okoz gerincferdülėst?Szerintetek milyet vegyek?

15/L



2013. jún. 4. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hátizsákot...
2013. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én most végzek gimiben, de én végig hátitáskát hordtam, mert sok volt a cucc, és kényelmesebb is. Nem foglalkoztam vele, hogy ki mit hord, vagy gondol. De neked kell eldöntened.
2013. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni h melyik a jobb, kényelmesebb.
2013. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de tényleg árt a gerincnek?
2013. jún. 4. 17:41
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem egészséges, az biztos :)
2013. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen,még növésben vagy és egyoldalra húz. Attól semmi bajod nem lesz,ha könyv ügyileg könnyebb napokon olyan van nálad, de minden napra nem ajánlott.

Hátitáskát és olyat vegyél amilyen tetszik és megy a stílusodhoz.

Nekem is az volt. 18/l

2013. jún. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem elsőben hátizsákom volt, másodikban válltáskám, de ha sok cuccot kellett vinni, akkor hátizsákot használtam.

Télen és nagykabátos időben a válltáska könnyebb volt számomra, de volt hogy egy fiú vitte helyettem. ;)

11-12-ben a kevés cucc miatt nagyobb kartáskát használtam vagy volt, hogy csak laptopot vittem a suliba egy kis szütyőben.


Nem lett gerincproblémám a válltáskától, sőt, a karom se szakadt le mikor olyan táskával cipeltem a könyveimet.

2013. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hátizsákot vegyél. Első 1-2 évben sok cucc szokott kelleni. Aztán később vehetsz másféle táskát, akkor már kevesebb cucc is fog kelleni vagy ha nem, akkor is kevesebbet fogsz vinni. :D
2013. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia

Nekem ebben a tanévben válltáskám volt és jól megjártam.

Az egyik vállam lejjebb van , mint a másik.

SENKINEK NEM AJÁNLOM A VÁLLTÁSKÁT!

Hátizsákot vegyél mindenképpen , inkább legyél egészséges , mint hogy tudjál divatozni!

2013. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!