Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át lehet még menni egy másik...

Át lehet még menni egy másik gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Ha felvették a gyerekemet az első gimibe amit megjelölt, de Ő mégis a harmadikba szeretne menni, ahová szintén felvették, még lehet módosítani?

2013. jún. 5. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Most már tudtommal nem, de a jelentkezésnél menjetek be mindkettőbe vagy hívjátok fel a sulit és kérdezzétek meg őket. Mert ha a harmadikba mégsem iratkoznak be annyian mint amennyire számítanak akkor átszoktak venni diákot aki inkább odamenne de nem az volt az első jelölés.

Barátnőmet is 2 helyre vették fel de ő is a másodikba akart menni ez régebben volt ugyan, de mondták a suliban hogy ha nem iratkoznak be elegen akkor elintézik a papírokat meg mindent és akkor felveszik utólag is. Ha nem akkor év közben is át lehet odamenni, kell egy kérvényt írni stb.., beszélni az igazgatókkal mindkét iskolába és ennyi. Én év közben mentem át egy másik suliba ugyanígy és engem gond nélkül felvettek.

2013. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!