Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozó vizsgát lehet így...

Osztályozó vizsgát lehet így tenni?

Figyelt kérdés
Ha rendesen járok a saját osztályomba, és emellett otthon az eggyel feljebb lévő osztály anyagát megtanulom magamtól (vagy valami segítséggel), minden tárgyból. És év vége előtt, vagy a következő tanév elején levizsgáznék, így a következő tanévet nem eggyel, hanem kettővel feljebb kezdeném.

2013. jún. 6. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Írsz egy kérvényt igazgatónak, hogy te a következő év anyagából leszertnél vizsgázni ilyen meg olyan ok miatt akkor ír egy határozatot, hogy mittudomén júni 7.-én vizsgázol. Ennek ez a folyamata ezen felül úgy csinálod ahogy akarod és más kérdés, hogy sikerül e
2013. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 6. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden egyes tantárgyból?
2013. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Van, aki segíteni fog, megvannak a tankönyvek, és most nyáron is tudok előre tanulni. Így szeptembertől nappalin járnék a saját osztályomba, és emellett párhuzamosan "magántanulóként" tanulnám a következő osztály anyagát. Tudom, hogy ez nem lenne könnyű, nem is biztos, hogy sikerül, de ha elkezdem, akkor közben úgyis látni fogom, hogy mennyire tudok haladni az anyaggal, és év végéig meglátom, hogy meg tudnék-e csinálni egy sikeres vizsgát. Csak azt nem tudom, hogy engednék-e, és hogy ez iskolafüggő, vagy van rá valami szabály.
2013. jún. 10. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Megadták az engedélyt?
2014. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levizsgáztál?
2014. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!