Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte tanárképzésre jelentkezők...

Elte tanárképzésre jelentkezők, ti mit szóltok ahhoz, hogy lesz szóbeli alkalmassági is?

Figyelt kérdés

Nekem nincs ezzel bajom, vagy legalábbis nem lenne, ha ezt nem az utolsó pillanatban találta volna ki drága Hoffmann Rózsa. :) Így viszont több, mint fantasztikus, hogy számítottam valamire és richtig máshogy lesz, illetve azt csinálnak velünk megint, amit csak akarnak.

Nektek mi a véleményetek?



2013. jún. 6. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
én örülök, hogy legalább megpróbálják kiszűrni a pszichopatákat. sok van belőlük közoktatásban.
2013. jún. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem csak ott.

Mindenesetre kíváncsi leszek, mi lesz. Meghogy mikor lesz egyáltalán.

2013. jún. 7. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
DE-n már megvolt. :)
2013. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
nekem az a véleményem, hogy ezen szinte senki sem fog megbukni (max aki nagyon brutál). szerintem ez nagyon ciki most az ELTE-nek, hogy beharangozták, hogy ők ezt máshogy csinálják, és erre mégis felszólítják őket, hogy legyen szóbeli is. És különben is: az elte nem lehet nagyon jóban a kormánnyal, tehát az is elképzelhető, hogy csakazért is átengednek mindenkit. ha már keresztbe tettek nekik, hát ez egy visszavágó lenne. De amúgy engem azért zavar, mert úgyérzem tök jót írtam írásbelin, és nem nagyon van kedvem készülni még a szóbelire is.
2013. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha meg úgyis átengednak dacból (amit ez ellen a gyökér kormány ellen megértek), akkor meg tényleg fölösleges megtartani. Jellemző, hogy ők kavarnak, mi szívunk. Még plusz többezer forint utazásra, egy nap elmegy vele, sokan már beszerveztek nyaralást, programot, ilyenekre gondolok. Kár hogy ezek miatt bosszankodok.
2013. jún. 12. 08:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekesnek találom, szuper,hogy fel kell menni még egyszer...
2013. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg akinek már megvolt, tudna mesélni?
2013. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!