Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy zeneiskolai felvételin...

Egy zeneiskolai felvételin mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

10-én lesz a Járdányi Pál zeneiskolába felvételi, csak fogalmam sincs, hogy mit kell majd csinálni. Kérdeznek zeneelméleti dolgokat? Vagy csak rólam érdeklődnek? (cselló tagozatra szeretnék menni) Kell valami előképzettség? Eddig még nem játszottam semmilyen hangszeren sem.

12/L



2013. jún. 7. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit, nem baj ha semmi előképzettséged van, csak lehet kérnek olyat, hogy tapsolj vissza egy ritmust, énekelj vissza egy hangot, vagy esetleg csellón megmutatják hogy hogy fogj le egy hangot, és megnézik hogy hogy csinálod, de semmi olyat nem szoktak kérni, amire készülnöd kéne.
2013. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Énekelni zenetagozaton? (Szörnyű hangom van) De köszönöm a választ.
2013. jún. 8. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
nem a hangodra kíváncsiak, hanem a hallásodra :)
2013. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nalunk az szokott lenni, a felvételin Egerben, hogx el kell énekelned valamilyen nép vagy műdalt, aztán ritmust visszatepsolni, meg hangokat visszaénekelni. Legalább is én így emlékszem a felvételimre,
2013. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!