Megüthet a tanár?

Figyelt kérdés
Azt kérte vigyem ki a tájékoztatóm én meg kb. 1 m-ről (nem több az biztos) odaejtettem az asztalára. ezért megüthet?

2013. jún. 11. 16:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát én tuti pofonb*sználak!
2013. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés, hogy te pofon basznál-e, hanem hogy egy tanár megteheti-e
2013. jún. 11. 16:46
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Jogilag nem de etikailag igen!Ez így jó?
2013. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát akkor nem lenne szabad neki? És mit tehetek, mert ez a tanár egy hatalmas nyomorék. Inkább nem írom le miket csinál és nagyon szívesen leváltanám, nem kell hogy kirugják, csak valami történjem már, mert nem tanit semmit és én meg ebbe az irányba akarok továbbmenni ami tő tanít.
2013. jún. 11. 16:49
 5/22 A kérdező kommentje:
*ania kellene
2013. jún. 11. 16:50
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
A jogszabály azt írja, hogy ha 50 centinél messzebbről ejted oda, akkor megüthet. Ha az ejtés távolsága meghaladja az 1 métert, akkor pedig még meg is rugdoshat. Hülyegyerek! :-)
2013. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl beszélni kell az igazgatósággal és elmondani nekik hogy téged megütött és ráadásul nem tanít és ha tovább folytatja elmész az iskolából és feljelented a tanárt és hidd el az igazgatóság megoldja!Legyél kemény az a lényeg!
2013. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ismét köszönöm az értelmes választ, de aki hülye az legyen szíves ne írjon, mert ez nekem nagyon fontos dolog
2013. jún. 11. 16:52
 9/22 A kérdező kommentje:
a keménységgel nem lesz gond, de már egy csomószor lett szolva az igazgatónak, hogy nem tanít, nem azokat a jegyeket írja be amit kapunk, nem osztja ki a dolgozatokat még a szülőknek se, és beir találomra egy jegyet, mert valószínűleg elhagyja a dogákat vagy eltüzeli nem tudom
2013. jún. 11. 16:53
 10/22 anonim ***** válasza:
Nincs mit de ha nagyon nem akar segíteni az igazgató akkor tényleg próbáld meg azt hogy bemész és megmondod hogyha nem lesz változás rossz hírt keltesz a suliról hidd el azonnal intézkedni fog mert azt nem akarja hogy a suli hírneve bánja!
2013. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!