Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktathat a tanár 3.1-es...

Megbuktathat a tanár 3.1-es átlagra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az egész éves átlagom 3.1!

De sajnos a z utolsó TZ-m ami egyben az utolsó jegyem is 1-es lett!De ezzel az egyessel együtt 3.1 az átlagom!!

A tanár arra hivatkozik hogy egyessel évet nem zárunk és hogyha nem felelek megbuktat!Mit tegyek megbuktathat?



2013. jún. 10. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Egyetemen ilyenkor lazán bukta van, ha nem írod meg a pótló dolgozatot. Szóval tessék megtanulni azt az anyagrészt is 2-esre.
2013. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Most szerdára viszek szorgalmit amire azt mondta 5-öst ad!Én nem tudom hogy elég lesz-e de az anyagot is megfogom tanulni!!!
2013. jún. 10. 15:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez baromság a tanár részéről, ilyenről nincs. Nincs joga megbuktatni, innentől rajtad áll, hogy belopod-e magad a szívébe vagy sem.
2013. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De én nem érzem úgy hogy rossz voltam a magatartásom is elég jó!Most nyalizzak hogy ne húzzon meg miközben messze vagyok a bukástól?
2013. jún. 10. 15:51
 5/14 A kérdező kommentje:
Abban az esetben, ha az év végi osztályzat a tanuló hátrányára lényegesen eltér a tanítási év közben adott érdemjegyek átlagától, a nevelőtestület felhívja az érdekelt pedagógust, hogy adjon tájékoztatást ennek okáról, és indokolt esetben változtassa meg döntését. Ha a pedagógus nem változtatja meg döntését, és a nevelőtestület ennek indokaival nem ért egyet, az osztályzatot az évközi érdemjegyek alapján a tanuló javára módosítja. Ezzel is tisztában vagyok de ha a testület egyet ért az indokkal akkor meghúznak!
2013. jún. 10. 16:32
 6/14 anonim ***** válasza:

De nem fognak egyetérteni, hogy azért buktasson meg 3,1-es átlagra, mert az utolsó jegyet elégtelen. Ilyen nincs.

A nyalizást meg úgy értettem, hogy ha megcsinálod a szorgalmit, akkor be vagy biztosítva, de elvileg - a fenti ok miatt - azt sem kellene megcsinálnod.

2013. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért én mindent meg teszek hogy ne akarjon meghúzni úgyhogy a szorgalmi már egy fél órája készen van!
2013. jún. 10. 17:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha 3.1 az átlagod akkor nemtud megbuktatni hacsak nagyon sok egyest ösze nem szedsz.
2013. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgy ez?
2013. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

1 óra alatt? :D (szerda)

Maximum egyet mert akkor írok de tanulok rá!

2013. jún. 10. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!