Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegediek! Milyen a Deák...

Szegediek! Milyen a Deák Gimnázium? Milyen a légkör, milyenek a tanárok? Vannak jó délutáni programok vagy szakkörök? Tényleg mindenki jól érzi ott magát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapjában nagyon remek iskola, az épület is különbözik a többitől, nagy terület, sok elfoglaltság. A tanárok között van választék, vannak közöttük jók és rosszak egyaránt, mint minden iskolában. Szakkörök minden évben vannak, rengeteg témakörben, érettségi előkészítők folynak, van mozis délután, rengeteg sportlehetőség, ott a Deák Olimpia, a gólyahét páratlan, és még sok-sok minden, ami feledteti a kemény tanulást.

Nekem egyetlen problémám az osztályfőnököm volt, túl éretlen volt a feladathoz és nem tudott minket megfelelően összetartani, de ettől függetlenül is merem ajánlani. Nagyon vártam azért, hogy elballagjak, de ha elmegyek a suli mellett, kicsit olyan keserédes a búcsú. :)

Felvettek vagy oda szeretnél jelentkezni? Mire szeretnél menni? :)

2013. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is szerettem odajárni. Életem egyik legjobb döntése volt.

Nem jöttem ki jól az osztályfőnökkel, de ez lényegében bármelyik iskolában előfordulhatott volna.

2013. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bratilla ***** válasza:

Első, neked ki volt az osztályfőnököd? Ha szabad kérdezni.. :)

Amúgy igen, nagyon jó suli, de nagyon kemény is, sokkal nehezebb, mint amilyennek én gondoltam. Persze megfelelő hozzáállással lehet bírni, de röhej, mikor a ságváris barátnőim ugyanazon a tagozaton ledöbbennek, hogy mennyit tanulunk, meg mennyi óránk van.. :D Remélem legalább az eredménye meglesz :)

2013. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Èrdekes, hogy nem jöttetek ki az osztályfönökkel, el se tudom képzelni, hogy lehetett ez probléma.

Pl. személy szerint nem szeretett Téged (2/3) vagy csak úgy általában nem szeretted.

Persze, én is megkérdezném, kik voltak azok....

De tulajdonképpen mi is várható el egy jó oszifötöl?

1. ne kivételezzen senkivel, igaz? Ne legyen elfogult.

2. legyenek közös programok, szinház, kirándulás...

3. esetleg harcoljon más tanárnál a jegyekért, mert nekem ilyenben is volt részem.


Ès kit tartottatok a legjobb tanárnak?


Egyébként milyen tagozatok vannak az angolon kívül?

2013. jún. 13. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Tagozatok: kéttannyelvű, spec. angol, spec. spanyol, spec. német, humán, angol-matek, foci, általános


Az én osztályfőnököm túl fiatal volt még ehhez a feladathoz, egyáltalán nem rugalmas, nem mindig nézte a mi érdekeink, kivételezett a saját csoportjával, stb.


Nekem kedvencem lett a töri tanárnőm, vár csak negyedikbe szerettem meg. Szerettem a magyartanárom, aki az utolsó 2 évbe volt, de az érettségi miatt megutáltam... A francia tanárnőm viszont e legeslegjobb felfogású, értékrendű nő a világon, akire azt tudom mondani, hogy pedagógus. :)

Első voltam. :)

2013. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!