Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Kodolányi János...

Budapesti Kodolányi János fősuliról vélemények?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sok rosszat hallottam róla...azoktól akik nem jártak oda. És sok jót azoktól akik odajártak/járnak. Érdekelne hogy mi a rossz benne, és olyanok válaszoljanak légyszi, akik tudják is miről ebszélnek nem csak hallották valahonnan. Andragógi szakra szeretnék, menni és tudom hogy ezt is nagyonsokan lenézik, de én egész kislánykorom óta rendezvény szervező akarok lenni, ez az egyetlen dolog ami érdekel. Tehát Mondanátok tapasztalatokat a suliról? Köszi.

2013. jún. 13. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki dicséri a saját iskoláját, még jó, hogy az ottaniaktól jókat hallottál róla. Inkább azt kéne figyelembe venni, hogy mennyire veszik komolyan a munkáltatók a kodolányis diplomát. És hát leginkább semennyire..
2013. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm oda járt, és kb 4 éve nincs munkája, mert sehova nem veszik fel, mert ott végzett.
2013. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat, bizots más fősulin is van andragógia szak, utánanézek! :)
2013. jún. 13. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Rendezvényeket szeretnél szervezni

2. Andragógiára szeretnél járni


Ennek a kettőnek mi köze van egymáshoz szerinted?

Tudom az andragógia a korábbi művelődésszervező és a személyügyi szervező szakok egyesíté...

...felejtsd el. Nem az.


Ha rendezvényeket akarsz szervezni, szervezz rendezvényeket. Nem kell ehhez semmilyen büfé-ruhatár diploma.


Én szóltam.

2013. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Kodolányira járok andragógia szakra, de nagyon megbántam, hogy ebbe az iskolába jöttem tanulni. Engem különösebben nem érdekel, hogy ki mit gondol az iskolámról, vagy hogy lenéznek amiatt,h kodolányis vagyok, egyszerűen a szak egy vicc, és csak azért nem mondom,h a iskola is az, mert van néhány értelmes szak. 98% semmit nem tanul, csak összevissza puskázik, értelmes tudást nem nagyon adnak át. Igazából nagyon látszik,h a tanárok sem nagyon veszik komolyan az egészet, kivéve néhány tanárt, akik viszont szívatnak vizsgán, és mindig megbuktatnak. Az ügyintézés katasztrofális, a legtöbb tanár azt se tudja, melyik pótkurzus tartozik hozzá, úgy kell nekik mindig ímélezgetni meg bejárogatni suliba,h figyelmeztessem őket,h hát zh-t kéne íratni, mert különben elfelejtik. Az oktatók nagy része nem válaszol az ímélekre. Van néhány évfolyamtársam, aki komolyan veszi és esküvő- vagy rendezvényszervező akar mindenképpen lenni, de a többség azt se tudja, miért jár a szakra. Egyébként a suliban rengeteg buta plázacica van :D. De tényleg megdöbbentő, h mennyi van belőlük itt. A suli sztem egy vicc, de egyvalamit le szeretnék szögezni: az tévhit,h itt mindenkit átengednek vizsgákon, sőt van néhány oktató, aki direkt szívatja a népet, és élvezettel buktat. Sztem válassz másik sulit, nálunk szinte minden évfolyamtársnak van más végzettsége, vagy párhuzamosan végez egy más szakot itt vagy más suliba, igazából kodolányis andragógia szakra ne alapozz.
2013. jún. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Atika ***** válasza:
nekem két közeli ismerősöm ott végzett és mindketten a csepeli Mc donaldsban nyomják. és ez most halál komoly:(
2013. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!