Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti várjátok már az egyetemet?

Ti várjátok már az egyetemet?

Figyelt kérdés
Kolisok lesztek, vagy bejárós? Nem izgultok a koli miatt? Én már szinte hetente erről álmodok, izgulok és várom is már, hogy tanulhassak meg új emberek, buli stb...
2013. jún. 17. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Csak még a szóbelit éljem túl.
2013. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jaja az nekem is hátra van, bár a pontjaimat már nem befolyásolja, mert duplázni fogok és azt a két tantárgyat korábban megcsináltam, de még így is izgulok...
2013. jún. 17. 23:20
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Holnap után érettségizek. Egyáltalán nem várom. Környezetgazdálkodási agrármérnökire fogok járni...
2013. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

#3

Ezt úgy mondod, mintha kényszerítettek volna, hogy oda menj. Miért nem olyan szakot választottál amit szeretsz?


Én várom, mert végre elkezdhetem azt tanulni specifikusan, ami mindig is érdekelt és amiből majd meg akarok élni. Most kezdődik az élet. :)

2013. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
te azt csak hiszed xD
2013. jún. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom! :) Budapesti vagyok, csak helyi egyetemeket jelöltem meg, és mivel 15 percre lakunk a belvárostól mindenképpen bejárós leszek.
2013. jún. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#5

Nem csak hiszem, látom több példán is.

Nem a 2-essel végigbukdácsolok, mindenbe szarok bele, bulizok minden nap azt majd lesz valami emberekből kell kiindulni. :)

2013. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Várnám, imádnám... csak vennének végre fel.
2013. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Várom, de még a holnapi szóbeliket túl kell élnem :D Meg előbb azért szeretném kipihenni a középsulit... :D Bejárós leszek.
2013. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Talán... csak a szóbelin legyek már túl! :D Amúgy valószínűleg kolis leszek.
2013. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!