Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha beiratkozáshoz kérnek...

Ha beiratkozáshoz kérnek tüdőszűrő leletet és orvosi alkalmasságit, azt hol kell megcsináltatni?

Figyelt kérdés
A tüdőszűrést azt tudom hol, de most tudtam meg, hogy egy hét múlva beiratkozás. A leletet hány nap múlva szokták kiadni? Az orvosi alkalmasságit a házi dokinál is meg lehet csináltatni, vagy üzemorvoshoz kell menni? Hivatalos meghatározása ennek "Foglalkozás egészségügyi szakrendelésen kapott első fokú munkaköri orvosi alkalmassági vélemény".
2013. jún. 18. 15:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy az orvosi vizsgálatot a suliban csinálják?
2013. jún. 18. 15:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen beiratkozáshoz?

Középiskolába?

2013. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tüdőszűrés eredmény megvan annyi idő alatt

Az orv.alkalmasságit sztem kérdezd meg a házi dokidtól, ha kell ő majd "továbbutal"

2013. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OKJ-s képzés, fémműves szak. Holnap felhívom az iskolát megkérdezni, hogy mi is kell. Csak nem tudom, hogy ilyenkor van-e még valaki a titkárságon. :(
2013. jún. 18. 15:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt meg amúgy nem értem miért jövőhét elejére tették a beiratkozást, amikor van aki akkor fog érettségizni...
2013. jún. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!