Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VIK-esek! Ha mérnök...

BME VIK-esek! Ha mérnök infóra jelentkezem, és nem csinálok emeltet matekból/fizikából, de egy nagyon jó közepet csinálok belőlük, még van esélyem bekerülni, ugye?

Figyelt kérdés
Jártam emelt matekra, de félek tőle, és nem hiszem, hogy sikerülne ötösre. Az emelt tananyaggal ettől függetlenül tisztában vagyok, igyekszem még jobb lenni, mire bekerülök (remélhetőleg).

2013. jún. 20. 21:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Sok sikert neked egyébként! :)
2013. jún. 20. 22:52
 12/22 anonim ***** válasza:

Hát számíthatnak is meg nem. Ha van rá kapacításod, akkor gyúrj rájuk.


Én a matek írásbelit elég szégyenletes módon elrontottam (az első feladatba felcseréltem út közben a reláció jelet és hasonlók), így az csak olyan 80% lesz. Angol 98%, német 97% és 98 pontos évvégi jegyekkel majdnem biztos jobb lesz duplázás nélkül a pontjaim, mint duplázással egy 95% körüli infó középpel is és elég szörnyű töri és magyar eredmények mellett.


Mondjuk ezt annak köszönhetem, hogy a matek emeltet elcsesztem.

2013. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igyekszem az utolso evet is kitunovel zarni, ez iden sikerult. Te hanyadikos vagy most?
2013. jún. 20. 23:06
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát én is most jelentkeztem erre szakra, szóval 12-dikes.
2013. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Drukkolok hogybsikeruljon :) es ha megsem vesznek fel, van b terved?
2013. jún. 20. 23:13
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát bevallom őszíntén, hogy úgy gondoltam, hogy 400 pont felé nem megy a ponthatár és én meg azalatt nem fogok teljesíteni (390 pontomról tudok, és matek szóbelim jó lett, szóval szerintem biztos 400 fölött lehetek), ezért annyira nem gondolkoztam B terven.


Mondjuk ELTE-IK be van jelölve másodiknak, igazából én soha nem tudtam eldönteni, hogy vajon melyik a jobb, mivel kb. minden vélemény, amit róluk olvastam elég szubjektív volt.


De ebben kimerült a B terv nálam.

2013. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
En voltam nyilt napon az IK-n, jo fejek is voltak, de annyira nem gyozott meg, ahogy az OE sem, pedig oda sokan mennek az en iskolambol, de nincsenek igazan elragadtatva tole. En meg a Pazmanyra gondoltam, jobb otletem nincs.
2013. jún. 20. 23:23
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát engem a matek tanárom megkérdezett, hogy hova akarok menni és mit akarok később csinálni, és amikor azt mondtam, hogy ELTE-IK vagy BME-VIK és programozás, akkor azt ajánlotta (ő ELTE-n tanít is), hogy inkáb BME.


Mivel ennél jobb érvet nem tudtam, ezért BME-t választotta.


Nálam így dőlt el a kérdés....

2013. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Számold ki, hogy egy nagyjából várható közép eredmény alapján hány pontod lenne, lazán teljesíthető a 370, ha a két felvételi tárgyból egy átlagosan jó közepet teszel.
2013. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mindenkepp ki fogom, koszonom, hogy segitettel! Irj majd, hogy sikerult-e :)
2013. jún. 21. 07:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!