Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VIK-esek! Ha mérnök...

BME VIK-esek! Ha mérnök infóra jelentkezem, és nem csinálok emeltet matekból/fizikából, de egy nagyon jó közepet csinálok belőlük, még van esélyem bekerülni, ugye?

Figyelt kérdés
Jártam emelt matekra, de félek tőle, és nem hiszem, hogy sikerülne ötösre. Az emelt tananyaggal ettől függetlenül tisztában vagyok, igyekszem még jobb lenni, mire bekerülök (remélhetőleg).

2013. jún. 20. 21:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én is VIK-es vagyok, igaz villamosmérnökin, de rengeteg mérnök-infós haverom van... a felvételit nem úgykell nézni, hogy állandóan számolgatsz és ponthatárral átmenj.

Semmit nem számit a felvételi pontszám.


Öcsi.. kösd föl a gatyót... nehéz menet lesz a BME...

De megéri...

2013. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de felkötöttem a gatyát már most. Tudom, hogy nem lesz könnyű, de bízom benne, hogy megcsinálom. Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 25. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!