Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem sokára részt vezsek a...

Nem sokára részt vezsek a MOME felvételiének III. fordulóján és ebből kifolyólag lenne pár kérdésem: 1, Az egy hét, ténylegesen egy hét nincs csoportokra bontva? (pl. : első két nap fotográfia és tervezőgrafika, másik két nap xy. )

Figyelt kérdés
2, Mik várhatók feladatnak, vagyis az elmúlt években mik voltak részletesebben (ha kérhetem) a feladatok tervezőgrafika felvételin? 3. Mennyire nézik a profizmust s menynire a kreativitást? 4. Mindenképp hátrány, de egetverő ha nem vettem részt a PREMOME képzéseken?
2013. jún. 24. 08:00
 1/1 anonim válasza:
Nincsenek csoportokra bontva, júli 1-én kezdődik mindenkinek, és több napra van bontva.Az első napon két tervezési feladat lesz, egy tervezőgrafikai és egy tipográfiai.Második napon ábrázolás -> ez gondolom beállítás alapján lesz, és aztán egy illusztrációs feladat. A harmadik napon pedig az interjú. Itt megmagyarázhatod a munkáid, kíváncsiak az elhivatottságodra, szakmai műveltségedre, ilyesmi... a premome lényegében különösebben nem számít. Jó, volt már rá példa, hogy kevésbé jó képességű felvételiző bekerült, mert odajárt, de nem vagy egyedül, és ezen felesleges stresszelni. A profizmus alatt nem igazán értem, hogy mire gondolsz. A kreativitás alap, ne mainstream tömegtrágyával traktáld őket, legyél eredeti és egy kicsit elborult -azért valamennyire ésszerű korlátok között. Meg tudd magyarázni, hogy mit miért csinálsz. Szeretnek interjún tesztelni, fontos, hogy hogy reagálsz az esetleges kritikára, és az is, hogy meg tudd védeni magad. Remélem tudtam segíteni...egyébként nézd a mome honlapját. [link] itt a tervezőgrafika mellett ha rákattintasz a linkre lekapsz egy doc fájlt, amiben van egy táblázat részletes leírással. sok sikert - és azért szentírásnak se vedd, amit írtam, de kb erre számíthatsz
2013. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!