Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középsuliváltás. Mennyi idő ez?

Középsuliváltás. Mennyi idő ez?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk be az új kiszemelt suliba. Ha átvesznek, akkor rögtön másnak már oda járok vagy ez pár napba eltelik?
2009. okt. 14. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Sulitól függ, nekem meg kellett várni, hogy kikapjam a félévi bizit, pedig valahogy november körül mentünk az új suliba. :-s Bár miattam kellett valami kérvényt írnia az igazgatónak a polgármesterhez vagy kihez, hogy engedéylezze a plusz 1 főt, mert 35 főre kaptak engedélyt, és telve volt az osztály.

De mivel eléggé év eleje van, szerintem lehetséges, hogy azt mondja az igazgató, hogy a jövőhéttől mehetsz! :)

2009. okt. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj az jó lenne! Amúgy ott 31 az osztálylátszám jelenleg:)
2009. okt. 15. 12:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!