Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek miket fognak...

Szerintetek miket fognak kérdezni tőlünk? (Sürgős! )

Figyelt kérdés

Hamarosan felvételi elbeszélgetésre kell mennünk a barátnőimmel a nyíregyházi Zay Anna Eü. Szakközépiskolába. OKJ-s tanfolyamra jelentkeztünk. Arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen jellegű felvételin, miket kérdezhetnek? Egyébként ilyen eseményre alkalmi ruhát kell felvenni,vagy elég egy csinosabb utcai ruha is?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2013. jún. 29. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elegáns ruha semmiképp nem lehet hátrány, abból csak látják, hogy komolyan veszed és megadod nekik a tiszteletet.

Ilyen elbeszélgetésen olyan kérdések vannak, hogy (például ha pincérnek jelentkezel), szerinted mi tesz valakit jó pincérré, Te miért lennél jó pincér, miért érdekel ez a szakma, mit szeretsz csinálni.

2013. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor szerintem maradunk az érettségi egyenruhánknál! :)

Tehát lényegében az adott szakmával kapcsolatban kérdezgetnek és nem olyasmi kérdéseket tesznek fel, amikhez esetleg valami 'komolyabb' háttértudás lenne szükséges (mint valamiféle vizsgán).

Most kicsit megnyugodtam, bár én mindenféle felvételis, vizsgázós dologtól félek..na majd csak túl leszek ezen is..:D

Köszönöm szépen a gyors választ! :)

2013. jún. 29. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!