Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középsuliváltás? Kérvényt...

Középsuliváltás? Kérvényt kell írni az igazgatónak, hogy mért akarok átmenni. Mit kell írni?

Figyelt kérdés
Ok, hogy leírom hogy miért. De ezen kívül valami mást?
2009. okt. 15. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik igazgatónak? Mert a réginek semmit. Az újban meg tarthatnak írásbeli és szóbeli felvételi vizsgát, ha akarnak, majd ha úgy döntöttek, hogy felvesznek, akkor írnak egy befogadó nyilatkozatot. A régi iskola erre kiadja a bizonyítványodat és az idei jegyeidet.
2009. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kiszemelt sulisnak kell írni, hogy miért akarok oda menni. De ebbe mit kell még írni azon kívül hogy mért akarok átmenni? Amúgy azt majd megnézi, és az alapján meg a 7-8os bizim alapján döntik el kell e felvételit írnom vagy mehetek, vagy épp bukta
2009. okt. 15. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagyon mást, de ne nagyon szídd az előző sulit, pláne a tanárokat. Esetleg írhatsz a szabadidőd eltöltéséről, kedvenc tantárgyaidról, terveidről. Összeszedetten legyen fogalmazva, rendes kézírással, hibátlan helyesírással.
2009. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2009. okt. 15. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Én annak idején szóltam az osztályfőnöknek, hogy iskolaváltáson gondolkodom, ill. szeretnék váltani. Beszélgettünk suli után, kiadta a félévimet, majd utolsó lépésben bementem az igazgatóhoz és ő is adott vmi papírt, már nem nagyon tudom, hogy mit.. :)

Másnap bementem az új sulimba, megkerestem az igazgatót, beszélgettünk, odaadta az órarendemet, és már mehettem is órára :) Gimiből mentem szakközépbe, így nem volt felvételi.. persze lehet, hogy máshol van.

2009. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát én pont forditva, szkiból mennék gimibe. de a levél már beadva :D
2009. okt. 16. 20:46
 7/7 anonim válasza:

én is gondolkoztam hogy át megyek-e másik iskolába .

szakiskola.

valamikor elmegy a kedvem attól a szaktól amit tanulok :(

2010. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!