Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen a legjobb a...

Melyik egyetemen a legjobb a gazdaságinformatika szak oktatása?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a Corvinus/ Debreceni Egyetem/ Szegedi TE. érdekelne!

2013. júl. 3. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Az összes informatika szak közül az a legkevésbé használható, nem ajánlom!
2013. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem arra irányult, hogy melyik informatika szakot érdemes elvégezni.....
2013. júl. 4. 01:12
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Corvinus, Szeged a sorrend
2013. júl. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
csak is az SZTE. itt van proginfó és mérnökinfó is, így tudják mi fán terem az informatika oktatás.
2013. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kyran, mire alapozod ezt? Én még nem láttam munkanélküli gazdinfóst. (csak ha nem akart dolgozni)
2013. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tehát inkább Szegedet válasszam, ott jobb az oktatás? De miért?
2013. júl. 4. 23:39
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Most fel fogtok hördülni, de a diploma nagyon keveset számít, tulajdonképpen csak amikor pályakezdők vagytok, akkor. És a tudás, amit megszereztek, ne legyen illúziótok, mit ér. A munkahelyen fogjátok igazán megtanulni azt amire specializálódni fogtok. Ezt mondják a fejvadászok is: az egyetemek generalistákat (általános tudással rendelkezőket) képeznek, az értéket a szakosodás adja. A leírt egyetemek mindegyike jó, inkább azt nézd meg, milyen együttműködési kapcsolat van a nagyvállalatokkal, akik később munkát ajánlanak. A Corvinus ebben nagyon jó, de az is kérdés, egyetem után hol akarsz dolgozni.
2013. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Aki programozó akar lenni, az ne a gazdinfót válassza.
2013. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Kyran, mire alapozod ezt? Én még nem láttam munkanélküli gazdinfóst. (csak ha nem akart dolgozni)"


Miért munkanélküli mérnökinfóst vagy proginfest láttál már? Nem nagyon, mert programozóként jól el lehet helyezkedni. De ettől függetlenül a gazdinfo a legkevésbé jó szak ezek közül, mert sokkal kevesebb mennyiségű programozást tanítanak, és a megfelelő matekos hátteret sem adják le mellé.

Hallottam olyat is, hogy csak a 3. félévben kezdenek el egyáltalán programozni.

2013. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az informatika nem csak programozás, az informatikus nem csak programozó. Pl. SAP tanácsadók sokkal megbecsültebbek.
2013. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!