Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki a legszigorúbb vizsgáztató...

Ki a legszigorúbb vizsgáztató az NKE KTK-n Közigazgatás alapintézményei/Közigazgatási jog tantárgyakból?

Figyelt kérdés
Kitől tartsak? Kihez menjek szemináriumra? Kit érdemes majd vizsgán elkerülni? Azt hallottam, nagyon nehéz az első félév és a második félév is.

2013. júl. 6. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Első félévben a TO fog beosztani csoportokba, amikhez már adott tanárok vannak rendelve. Úgyhogy ez csak szerencsén fog múlni, kihez kerülsz! Szerintem nem ezektől a tárgyaktól kell félni, sokkal inkább a közig.töritől :) De nem akarlak elijeszteni. De hogy érdemi választ is adjak a kérdésedre, személyes tapasztalataim alapján a legjobb György I., a legrosszabb Szalai A.
2013. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. júl. 8. 21:01
 3/14 A kérdező kommentje:
És a közigtöri annyira nehéz?
2013. júl. 8. 21:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, és szívatnak, mint az állat :) Az mindenképp legyen meg első félévben, különben már is csúszol.
2013. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mégis a szabad bölcsészetet kellett volna választanom:-D.
2013. júl. 9. 15:02
 6/14 A kérdező kommentje:
Na, már közigazgatás-tudomány alapjai a neve, és Koi, Szalai, Szamel, Temesi, Vértesy tart előadást állítólag. Ki milyen közülük, srácok?
2013. szept. 22. 19:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Markmyprofessoron vannak fent értékelések, érdemes megnézni. Koival nincs személyes tapasztalatom, Szalaira 0 pontot adok, ahogyan ő is engem értékelt. Szamel vizsgán kiszámíthatatlan, kedvfüggő, hogy átenged vagy sem. Temesi szerintem korrekt, viszont követel rendesen. Vértessy nagyon jó fej, viszont ő is követel, többnyire szó szerint, amit ő adott le és fontosnak tart, arra nagyon rámegy.
2013. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi, néztem, de a fanklub meg a gyűlöletklub összecsapásából nem biztos, hogy kibontakozik a realitás. És nincsen szeminárium sem. Majd vizsgán meglátjuk...
2013. szept. 23. 19:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Koit kerüld el a tanulmányaid alatt, nála rosszabb nincs!
2014. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miért, ő milyen? Meg valami Balla nevű fazont mondtak...
2014. júl. 28. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!