Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány fakultációt lehet választ...

Hány fakultációt lehet választani? És mennyi kötelező?

Figyelt kérdés
1/2/3?

2013. júl. 6. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyet sem kötelező, vagy talán egyet. 2 az ideális max.
2013. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

A lányom sulijában kettő kötelező, az enyémben csak egyet lehetett, férjemnél meg egy kötelező volt, de lehetett mellé még egyet.

Akkor most előbbre vagy?

2013. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező szerintem nem lehet, de ismerek olyan sulit ahol lehet 3-at, nálunk 2-t lehet max.
2013. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk kettőt kellett.

De még (azon kívül) lehetett menni "szabadsáv"ra is.

2013. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan tárgyból lehetett választani, amiből

megis hirdettek fakt-ot. (Amiből összejöttek elegen)

Tehát matek, fizika, magyar, töri, nyelv.

2013. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk vannak olyan osztályok, ahol kötelező legalább egy fakot felvenni. Max. 4-et lehet, bár ez még sosem fordult elő... Viszont sokan vannak olyanok, akiknek 3 van/volt, és én is ezek közé tartozok. Nálunk úgy van megoldva, hogy ahová sokan jelentkeznek, abból délelőtti fakokat indítanak, viszont ahova kevesen (pl. fizika fak), abból csak délutánit indítanak... Nekem 2 délelőtti és 1 délutáni fakom van.

2 az egyetem miatt az emelt érettségikhez kell, a harmadikat meg csak érdeklődésből vettem fel, sokan mondják, hogy túlterhelem magam, de mindenhol sikerül megállni a helyem... Szerintem az a legfontosabb, hogy érdekeljen az, ahova jelentkezel.

2013. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Náluk 1 volt kötelező, és 3 volt a max.
2013. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
2 az ideális, de ha abban a 2ben nincs benne nyelv, akkor érdemes nyelvet felvenni 3iknak.
2013. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs is faktválasztás, eleve 2 évre választasz egy tárgyat emelt szinten. A mi osztályunknak egy kötelező volt a magyar, töri, nyelvek közül és egy szabadon választott is kellett. 3-at senkinek nem ajánlottak, de persze lehet jelentkezni. Leadni egy emeltet év végén lehetett, felvenni meg különbözeti vizsgával lehetett szintén év végén.
2013. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
De, lehet kötelező a fakt. Az iskola pedprogramjának függvénye.
2013. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!