Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kapják meg postán a...

Mikor kapják meg postán a levelet az egyetemre jelentkezők, hogy mikor vették fel vagy nem vették fel egyetemre?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Július 24-én derülnek ki ponthatárok, utána küldik ki, szóval kb. július végére kapod meg.

De 24-én már kihirdetik a ponthatárokat, szóval akkor már tudni fogod, hogy felvettek-e vagy sem.

2013. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
minden helyes, amit az előttem válaszoló írt, azzal még kiegészíteném, hogy idén már nem küldenek postán semmit, mindent elektronikus úton fogsz megkapni.
2013. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam, hogy postán már semmit nem kapunk, hanem emailt, valamint sms-ben értesítenek, ha meg lett adva a telefonszám.
2013. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
WTF? Miért nem kapunk postán levelet? :O Nem úgy volt, hogy az a hivatalos? :O
2013. júl. 8. 17:15
 5/11 anonim válasza:
Kedves kérdező szerintem az Oktatási Hivatal nem küld levelet, csak elektronikusan tájékoztat, mint ahogy ezt korábban is írták. Viszont az intézmény, ahová felvesznek tuti fog küldeni levelet mindenféle tájékoztatóval, legalábbis nekem így volt. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek sms-t küldenek aznap, mikor kiderül az eredmény?
2013. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
SMS-t küldenek elvileg, igen.
2013. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nemrég fő hír volt a felvi, hogy egységesen minden intézmény elektronikusan értesít.
2013. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
felvin*
2013. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszolónak: elvileg még aznap este, éjszaka kellene küldeniük sms-t. Nekem tavaly valamikor éjfél körül jött sms.
2013. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
amikor a ponthúzás van, pici kezeddel kikukázod a szakot felvin ahova jelentkeztél és ha a te pontod több, mint a határ akkor felvettek. júj de nagyon nehéz...
2013. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!