Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hujber Ferenc vásárolta az...

Hujber Ferenc vásárolta az érettségijét, és még a szakdolgozatot is lemásolta. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Annyival letudta, hogy neki mindegy, ha elveszik, már úgyis színész marad.


közokirathamisításért nem jár börtön?:D most komolyan. mit gondoltok erről?


2013. júl. 9. 16:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Az a gond,hogy mindezt cinikusan mondja.
2013. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolok semmit. Ettől még jó színésznek tartom, nem lett rosszabb, mert még sincs papírja róla.
2013. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
én is jó színésznek gondolom, ezzel nincs semmi baj. de gondoljatok már bele, hány ember van még, aki vásárolta a cuccait? nem röhej?
2013. júl. 9. 16:47
 4/31 anonim ***** válasza:

Érettségi bizonyítvány ügye: nagy valószínűséggel elévült, nem büntethető..(jó ez nem biztos..ha csak akkor használta utoljára a vásárolt bizonyítványát akkor elkésett a felelősségre vonás)

Egyébként ezért ha nem évült volna el akkor sem ítélnék letöltendőre..

2013. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
A színművészetire való felvételijét igazából ez nem befolyásolta, szóval ott tényleg a tehetségéért választották be.
2013. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az a véleményem, hogy egy komoly munkáltató ezután nem alkalmazza ezt az aljaembert.
2013. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem vagány ebből a szempontból. Valahol igaza van rengeteg érettségi semmit sem ér, egy nagy kamu az egész, nulla tudással megkapják az emberek. Azt ne kérdezd hogy hogyan..de ez az igazság.

pl. 2012 szeptemberben kezdtem egy okj iskolában esti tagozaton egy képzést

Volt olyan az osztályban aki előtte májusban érettségizett felnőtt képzésben..

nos aki érettségi után 3 hónappal nem tudja melyik a gyökjel..az hogy is írta meg az érettségijét?? Van egy két tippen hogy mi folyt ott írásbeli érettségiközben..semmivel sem rosszabb mint megvenni akkor a bizonyítványt.

2013. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Kedves előző, igazad van! Tök felesleges tanulni! Megyek is és veszek egy orvosi diplomát! A maradék két év úgyis csak időpazarlás lenne...
2013. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
58%

Kedves előző nem ezt írtam..ezek szerint 4 év orvosi egyetem nem volt elég ahhoz hogy szöveget értelmezzél..

Azt írtam hogy ebből rengeteg van..csak van aki nem veszi az érettségijét így direktbe, csak éppen a felügyelő tanár lediktálja a megoldásokat..

Az nem vette jogilag..és ezen nem botránkozik meg egy csomó ember..pedig az alapítványi mag esti felnőttoktatásból ilyen tudással érettségiznek le amit írtam.

Epés megjegyzésedre..ha olyan jól fogsz gyógyítani a vett diplomával mint Hujber színészkedni, akkor én lennék a beteged..(úgyis beteg vagyok éppen)

2013. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%
Bunkóka
2013. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!