Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség! Nagyon elszúrtam? :S

Segítség! Nagyon elszúrtam? :S

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy első helyen egy olyan alapképzés van, ahová 99%, hogy nem vesznek fel. Ma este sok vacillálás után sorrendet módosítottam, de csak annyival, hogy a két fsz képzést cseréltem meg.


Ha nem jutok be alapszakra, akkor mennyivel csökken a bekerülési esélyem valamelyik felsőokatási szakképzésre? 400 pontom lett egyébként, az első helyen japán szak (tavalyi ponthatár 438), a másik kettő pedig két logisztikai fsz (SZTE GTK és BGF KKK), természetesen mindhárom képzés állami. :S


Mindenképp be szeretnék kerülni valami felsőoktatási intézménybe és félek, hogy a hülye sorrend miatt elúszok ettől a lehetőségtől, hiába lenne elég a pontom.



2013. júl. 10. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
miért szúrtad volna el? nem értem. ha nem jutsz be alapképzésre, semennyire nem csökken az esélyed a többinél. ne szórakozz.
2013. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Most a japán van elöl?

De oda nem fognak felvenni?

Akkor olyat írj előre, ahova majdnem biztos, hogy felvesznek

2013. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak egyszer lehet módosítani és az már megtörtént.

Egyébként pont a kérdés kiírása után találtam egy másik kérdést, ami noha máshogy volt feltéve, lényegében erről szólt és ott azt írták, hogy az általunk megjelölt sorrend az intézményeket nem érdekli, pontszámok alapján rangsorolnak és vesznek fel embereket. Így valamelyest megnyugodtam.


Nem szokásom ilyen hirtelen cselekedni és meggondolatlanul és körültekintés nélkül kérdéseket posztolgatni, de az előbb komolyan megijedtem.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat! :)

2013. júl. 10. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem valószínű,hogy az fszeken 400 pont a ponthatár,vagy valaha is az lesz,szóval oda tuti hogy felvesznek.No para! :)
2013. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen még egyszer, ment mindenkinek a zöld kéz. :)
2013. júl. 10. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!