Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László gimiről...

Kőbányai Szent László gimiről vélemények?

Figyelt kérdés
Ebben az évben fogok felvételizni, és erősen gondolkodok Lacin. Ugyanis Gödöllő melletti vagyok és necces lenne a beút. De ha télleg nagyon jó az egész suli akkor lehet,hogy azt is megjelölném. Segítsetek ! :))

2013. júl. 15. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most végeztem biosz-kémia tagozaton, és az az érzésem, hogy még évekig sírni fogok (persze csak lélekben), amiért vége van. El sem tudom képzelni, hogy létezhet a Szent Lászlónál jobb gimi. Remek a közösség, jók a programok, a tanárok többsége is imádni való, és nem utolsó sorban keményen felkészít a továbbtanulásra. Az egyetlen hátránya tényleg csak az, hogy utána valószínűleg nagyon hiányozni fog. :) Amúgy melyik tagozatra jelentkeznél?
2013. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És akkor mindennap be akarnál járni?

Gödöllőről?

Az naponta legalább három óra (csak a közlekedés)

2013. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát vagy az emelt németre, vagy a rajzra mennék. Nem tudod véletlenül, hogy a Laciba milyen a német?

Ha jól számolok akkor 1 óra a nyugatiig vonattal, onnan meg olyan fél óra lehet a villamos ha egyátalán megy arra.

2013. júl. 16. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Én második nyelvként tanultam németet, de az nyilván nem ugyanaz, mintha az ember német tagozatos lenne. Ismertem olyan németest, akinek a végére már megvolt a felsőfokúja, de biztos olyan is akadt köztük, akinek meg nem. Ennél többet erről sajnos nem tudok mondani.


És pontosan mit jelent az, hogy Gödöllő melletti vagy? Melyik településen laksz?

2013. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Veresegyház :)
2013. júl. 16. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemesebb lenne keresned egy kollégiumot Budapesten (néhány lászlós lány ismerősöm egy zuglói kollégiumban lakik).

Egyébként pedig szerény véleményem szerint a László egy nagyon szerethető középiskola, ami viszonylag sokat nyújt a diákoknak. :)

/egy olaszos diák/

2013. aug. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!