Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit érdemes előre tanulni, ha...

Mit érdemes előre tanulni, ha egyetemre szeretnék menni?

Figyelt kérdés

Programtervező informatikus szakra jelentkeztem (Debrecen), igaz még nem tudom,hogy felvettek e,de azért szeretném tudni,hogy mit kellene a nyáron tanulnom,hogy jól menjen továbbra is a tanulás.


Egyedül a Pascal programnyelvet ismerem,de azt sem túl profin.Attól félek,hogy mások sokkal nagyobb előnnyel fognak indulni,mert esetleg ők más programnyelvben jártasak.Viszont azt hallottam,hogy a matek az ami húzós, úgy hogy nem tudom,hogy mit is kellene tanulnom.


Szerintetek? Ismerkedjek meg még jobban a Pascallal,tanuljak egy új nyelvet,készüljek inkább matekból vagy esetleg valami másból? Vagy egy kicsit túllihegem és inkább csak pihenjek még egyetem előtt?



2013. júl. 16. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
pihenj..ráérsz majd hajrázni
2013. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent az alapoktól kezdenek, nem muszáj előre tanulni. Majd amikor elkezdődik, NA akkor kell. 15 hét alatt tanultok meg egy tárgyat kb, heti 2-3 órával elég intenzív lesz. Mi heti 4 órát matekoztunk, 2 óra gyak két óra elmélet, ez csak az analízis volt, azon kívül még 2-3 matekos tárgy. A programtervezőkkel sok közös óránk volt az elején, szinte mind matek, fizika, stb. Annyi a lényeg, vedd fel a tempót, vagy úgy lehagynak, hogy sose hozod be.
2013. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
C-t tanulgathatod, de úgyis csak 2. félévtől lesz rá szükség. Deriválni is megtanulhatsz, az 1. féléves.Amúgy nem sok értelme van előre tanulni, úgysem a gyakorlattal lesz gond, hanem a rengeteg felesleges elmélettel.
2013. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat
2013. júl. 17. 11:25
 5/5 anonim válasza:
én is DE-PTI-s leszek :D írhatsz privit ha szeretnél beszélni ;)
2013. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!