Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Színház és Filmművész...

Milyen a Színház és Filmművészeti egyetem?

Figyelt kérdés

Főleg a színművész és a zenés színész szakirány érdekelne, hogy milyenek a tanárok, felvételi, mennyire nehéz, stb.

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. júl. 17. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az összes tanár profilja fentvan az iskola honlapján. rengeteg színész és tv szereplő oktat ott.


Egyébként arra készülj fel, hogy csak akkor vesznek fel, ha kurzusokra jársz (ami fizetős nem kevés összekekről szól) és ha még fizetsz plusszba különórákat és ha valami befolyásos szülőd van. tehát hajrá...

2013. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én csak abból indulok ki, hogy olyan emberkék végeznek ott, mint pl. Gregor Bernadett, Haumann Petra, Oszter Alexandra, Jordán Adél, Huszárik Kata...és még sorolhatnám. Szóval akiknek anyuciapucija művész. Sajnos kis hazánkban még itt is a sógorkomaság számít, tisztelet az üdítő kivételnek! Bár azt sem tudom, hogy ezek a személyek elvégezték-e az egyetemet, a lényeg, hogy "nyomatják" őket függetlenül attól, hogy tehetségesek-e vagy sem. Arról nem beszélve, hogy megnézel egy mai magyar filmeket mindig ugyanazokat az arcokat látod. Hacsak nem művészfilm, bár ott is számít a húzónév. Szerintem ez egy zárt kör, ahol úgy lehet érvényesülni, hogy valakivel jóban van az ember, mindegy milyen minőségben ;) Nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Egy közeli férfi jó barátom sokszor felvételizett, de soha nem sikerült neki. Aztán összejött egy elismert rendezővel és csodák csodájára elkezdtek jönni a jobbnál jobb színház szerepek...mint a mesében :D De ne add fel az álmaid, talán ebben a gennyes világban még felszínre tud törni a valódi tehetség is. Hajrá!
2013. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
előző vagyok. Elnézést a hibákért, nem olvastam el, mielőtt elküldtem.
2013. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!